Iti place de loreleilorelai? Voteaza:

Informatii personale loreleilorelai

Sex
Femeie

Varsta
52

Starea civila
Vaduv(a)

Oras de intalnire
Satu Mare, Romania

Nu vă mai deranjaţi să mă abordaţi pentru dialoguri de complezenţă!Timpul este prea preţios! Celor care mă abordează, le voi răspunde doar dacă voi considera că este necesar! NU CRED ÎN DISTANŢE! Vă rog, nu vă obosiţi să mă convingeţi că e altfel! Şi încă un amănunt foarte important, din motive de sănătate, nu agreez fumatul, pentru că sunt astmatică, deci antifumat.... Mulţumesc pentru înţelegere! "Toate visele noastre pot deveni realitate, dacă avem curajul de a le urma." Walter Disney "Iubirea este cea mai înaltă fericire la care poate ajunge omul, căci numai prin ea cunoaşte că el e mai mult decât el însuşi, că e una cu totul." Rabindranath Tagore "Încrederea este cea mai mare şi cea mai sublimă calitate, dar să ştii cui s-o dai şi cui să o acorzi" G. Ibrăileanu

loreleilorelai

Stil de viata

Fumator
Nu

Vezi mai mult

Pentru a intra in legatura cu loreleilorelai:

Inregistrare Intra in cont

Educatie si profesie

Educatie
Facultate

Descriere

Inaltime
160 cm

Greutate
100 kg

Culoare par
Brunet inchis

Culoare ochi
Caprui

Preferinte sexuale
Heterosexual(a)

Cunoaste femei din Satu Mare, Romania

Loading...